रिलायबल साकोसले गर्यो बधाई तथा स्वागत कार्यक्रम


काठमाडौं, ७ पुस । रिलायबल बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. ले आफ्नो १८ औं साधारण सभाबाट निर्वाचित सञ्चालकहरुलाई कार्यालयमा स्वागत तथा बधाई कार्यक्रमको आयोजना गर्यो । त्यसैक्रममा नेपाल बचत तथा ऋण सहकारी संघ (नेफ्स्कुन)मा नवनिर्वाचित महासचिव चन्द्र ढकाल र लेखासमिति सदस्य रिलायबलकै प्रतिनिधि विपिन शर्मालाई पनि बधाई तथा स्वागत गरेको थियो ।
सो अवसरमा संस्थाका अध्यक्ष तथा राष्ट्रिय सहकारी संघका उपाध्यक्ष एवम् सांसद ओमदेवी मल्लले रिलायबलका सञ्चालक, नेफ्स्कुनका महासचिव र लेखा सदस्यलाई हार्दिक बधाई दिदै सहकारी अभियानले खोजेका व्यक्तीहरु अहिले सम्बन्धित नेतृत्वमा पुगेकोमा खुशी व्यक्त गरेकी थिइन् । त्यसैगरी नेशनल को–अपरेटर्स एलाइन्सका सल्लाहकार भानुभक्त ढकालले सहकारीबाटै देशको सम्मुन्नत विकास सम्भव रहेको बताउदै यो अभियानलाई हाँक्न समयसापेक्ष क्षमतावान नेतृत्व आउनुपर्ने बताए । त्यसैगरी नेफ्स्कुनका नवनिर्वाचित महासचिव चन्द्र ढकालले समग्र सहकारीकर्मी र मुलुकले चाहे जसरी सहकारी अभियानलाई अघि बढाउन आफु प्रतिबद्ध रहेको बताए । कार्यक्रममा काठमाडौं बचत तथा ऋण सहकारी संघका सञ्चालक निरञ्जन सेढाई लगायतको उपस्थिती रहेको थियो ।

r1


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मकवानपुरमा सहकारी लक्षित बार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सम्पन्न
कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन