महासम्मेलन तयारी तीर्व


काठमाडौं । आगामी चैत्र २१ र २२ गते काठमाडौंमा हुने दोश्रो राष्टिय सहकारी महासम्मेलनको तयारी तीर्व भइरहेको छ । महासम्मेलन आयोजना गर्नका लागि सहकारी तथा गरीवी निवारण मन्त्रालय र राष्ट्रिय सहकारी महासंघबीच छलफल भएको छ ।

छलफलले राष्ट्रिय सहकारी महासंघको अध्यक्ष केशवप्रसाद वडालको अध्यक्षतामा मूल समारोह समितिको बैठक वसी विभिन्न निर्णयहरु गरेको छ ।

 

अन्तर्राष्टिय सहकारी महासंघ एशिया प्रशान्त क्षेत्रीय वोर्डको बैठक नेपालमा चैत्र २३ गते हुने भएको र क्षेत्रीय संचालकहरु चीन, भारत, जापान, नेपाल, श्रीलंका, मलेशिया, कोरिया, फिलिपिन्स, सिंगापुर, इरान, इण्डोनेशिया लगायतका मुलुका सहकारी अभियानको शीर्षस्थ व्यक्तिहरुको आगमन हुने भएको हुदा र अन्तर्राष्टिय सहकारी महासंघको गत नोभेम्वरमा निर्वाचित अध्यक्ष एरियल ग्वार्कोलाई आमन्त्रण गरिने उक्त महासम्मेलनमा विभिन्न महत्वपूर्ण विषयवस्तुहरु प्रस्तुत गर्ने निर्णय समेत बैठकले गरेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नमुना महिला विकास साकोस एक्सेस् कार्यक्रममा आवद्ध
सामुदायिक साकोसको ११ औं सेवा केन्द्र
सञ्‍चालक र कर्मचारीहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम
प्रबल जनसेवा श्री पदकबाट राष्ट्रिय सहकारी महासंघका सहकारीकर्मीहरु विभूषित