मौरीपालन केन्द्रीय संघमा नयाँ नेतृत्व


काठमाडौं । नेपाल मौरीपालन केन्द्रीय सहकारी संघमा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । आठौं वार्षिक साधारणसभा तथा चौथो अधिवेशनले अर्जुन पोखरेलको अध्यक्षतामा सर्वसम्मत नयाँ नेतृत्व चयन गरेको हो ।  संघको उपाध्यक्षमा जानुका थापा, महासचिवमा शम्बुबहादुर कार्की, कोषाध्यक्षमा  बासु  घिमिरेे निर्वाचित हुनुभएको छ ।
सञ्चालकमा खेमराज घिमिरे, इमनाथ पोखरेल, गणेशप्रसाद अधिकारी, रोशन पण्डित, डिमराज पोखरेल, राजन पराजुली, शिवप्रसाद पाण्डे, मणि गिरी, चिरञ्जीवी भण्डारी, राधिका कटुवाल कार्की, मोहराज उपाध्यक्ष निर्वाचित हुुनुभएको छ ।
लेखा सुपरीवेक्षण समितिको संयोजक निर्मल त्रिपाठी, धर्मराज न्यौपाने, मञ्जु न्यौपाने निर्वाचित हुनुभएको छ ।

प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न