शुरुवात स्थानिय स्तरबाटै


सन्दर्भ : स्थानिय सहकारी संस्था अवलोकन भ्रमण 
मिति २०७४/१०/२९ गते सोमबार भेरी सहकारि बितिय संस्था लि . नेपालगन्ज बाकेका अध्यक्ष श्री वसन्त लामिछानेज्युको संयोजकत्वमा नेपालगन्ज बाकेकै स्थानिय स्तरमा रहेको ने रा बैकबाट स्वीकृत प्राप्त सहकारी बित्तिय बिकास संस्था लि. र नमस्ते सहकारी सस्थाको कार्यालयमा पुगि प्रत्यक्ष भेट्घाट गरि आ आफ्नो सहकारी बिचको अनुभव आदान प्रदान गरियो ।
हालै नेपाल सरकारबाट लागू भएको सहकारी एन २०७४, सहकारी शुद्धीकरण एन , सहकारीमा देखिएको अन्यौलता , समस्या आदि बिषयमा छ्लफल गरिनुका साथै यी अन्यौलता र समस्या निवारणका लागि हामी सबैको सहकार्यको आवश्यकता महसुस गरियो ।
अवलोकन भ्रमणको क्रममा सहकारि बित्तिय बिकास संस्था लि. र नमस्ते सहकारी सस्था लि. परिवारले देखाएको सद्भाव, सहहृदयतालाई ह्र्दय देखि नै धन्यबाद ।
भ्रमण टोलि :
अध्यक्ष : वसन्त लामिछाने , कार्यकारी निर्देशक/ संचालक सदस्य शुसिला शर्मा, संचालक सदस्य ज्ञान बहादुर बोली, संचालक सदस्य रुकमिणा भारती, संचालक सदस्य अन्जु शर्मा , सहायक ब्यस्थापक शोभा गुरुङ ।भेरी सहकारी


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सहकारी र यकान्तबास
मेरो विचारमा देशमा मुख्यतः दुई प्रकारका सहकारी हुनुपर्छ,
सिम्रिकको सदस्य बाख्रा पालन गर्दै
ब्राइट सहकारीकाे नयाँ प्रयाेग