एक्सेस तेस्रो व्याजको २० औं समीक्षा बैठक बाबियाखर्कमा


 

काठमाडौं । बाबियाखर्क बचत तथा ॠण सहकारी संस्थाको संयोजनमा एक्सेस तेस्रो ब्याचको २०औं समिक्षा बैठक काठमाडौको बानेश्वर स्थित शिद्धार्थ कटेजमा सुरू भएको छ ।कार्यक्रममा उपकार साकोस स्याङ्जा, चन्डेश्वरी साकोस काभ्रे, सूर्योदय सकोस स्याङ्जा, मन्थली साकोस रामेछप, सिवाईसी साकोस बाग्लुङ, युवा साकोस काभ्रे, गैंडाकोट स्वाभिमान नवलपरासी र बाबियाखर्क सकोस काठमाडौ समेत ८ वटा साकोसहारूका ४५ जनाको सहभागिता रहेको थियोे ।

नेफस्कूनको प्राबिधिक सहयोगमा आयोजित उक्त कार्यक्रममा नेफस्कूनका अध्यक्ष डीबी बस्नेत तथा कार्यक्रम अधिकृत बल्लभ तिमिल्सिनाको उपस्थित हुनुहुन्थ्यो ।एक्सेस कार्यक्रम मार्फत सहभागी संस्थाहरूलाई सुशानमा रहन ८६ वटा सूचकांकको अभ्यास र पालना गर्न लगाईन्छ । एक्सेस ब्राण्ड प्राप्त गर्नका लागि यसको अभ्यासले बचत र ॠणको सुरक्षा हुनुको अतिरिक्त साकोसहरुलाई सामुदायिक संस्थाको रुपमा विकसित गराई सदस्य मैत्री सहकारीको बिकासमा टेवा समेत मिल्न सक्छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सहकारी अध्ययनका लागि नेफ्स्कून अगुवाईको टोली भारत भ्रमणमा जाँदै
गतिशील साकोस प्रोबेसन कार्यक्रममा आबद्ध
महालक्ष्मी साकोसको २१औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न
कास्कूनको आयोजनामा एक दिवसीय ऋण परामर्श तालिम