कर्मचारीहरुका लागि कर्जा व्यवस्थापन तालिम


तानसेन । चारतारे युवा क्लव सिवाईसी नेपाल मुख्य कार्यालयको आयोजना तथा शाखा कार्यालय तानसेनको संयोजनमा सोमवार देखि तानसेन पाल्पामा संस्थाका कर्मचारीहरुका लागि २ दिने कर्जा व्यवस्थापन तालिमको सरुवात भएको छ ।

 

संस्थाद्धारा सञ्चालीत लघुवित्त कार्यक्रममा हुने ऋण लगानी र असुलीका कार्यहरु नियमित, व्यवस्थित र प्रभावकारी ढंगवाट संचालनका लागि कर्मचारीहरुलाई दक्ष बनाउने अभिप्रायले आयोजना गरिएको तालिमको उद्घाटन संस्थाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रोशनकुमार अधिकारीले गरेका थिए ।

 

संस्थाका शाखा कार्यालय तम्घास, शान्तिपुर, तानसेन, रामपुर, पुर्तिघाट, छत्रगञ्ज र सिमलटारी अन्तर्गतका कर्मचारीहरुको सहभागिता रहेको कार्यक्रममा संस्थाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अधिकारी, प्रवन्धक संगिता शर्मा पौडेल र सिनीयर आन्तरीक लेखापरीक्षण अधिकृत मुक्तिप्रसाद शर्माले सहजिकरण गर्ने संस्थाले जानकारी दिएको छ ।

 

२ दिनसम्म सञ्चालन हुने तालिममा ऋण व्यवस्थापनका मुख्य पक्षहरु, ऋण जोखिम ब्यबस्थापन, सदस्यको ऋण बिश्लेषण, सदुपयोगीता निरीक्षण र सत्यापन ऋण वर्गिकरण सम्बन्धी व्यवस्था र अभ्यास, ऋण सम्बन्धी अनुपात विश्लेषण, ऋण भाखा नाघ्नुको कारण, असर र समाधानका उपायहरु, ऋणीसँगको व्यवहार, भाखा नाघेको ऋण असुलीको कार्ययोजना तयारी, ऋण अभिलेख व्यवस्थापन लगाएतका विषयमा प्रशिक्षण हुने छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
तामाकोसी क्लष्टरको १४औं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला सम्पन्न