सहकारीको नयाँ युग सुरु


काठमाडौं । नवनियुक्त कृषि, भूमि व्यवस्था तथा सहकारी मन्त्री चक्रपाणी खनालले सहकारी नयाँ युगमा प्रवेश गरेको बताएका छन् । संख्यात्मकरुपमा नेपालको सहकारी अभियान सफल रहेको भन्दै मन्त्री खनालले सहकारी अब नयाँ चरणमा प्र्रवेश गर्ने बताए ।

राष्ट्रिय सहकारी महासंघको प्रतिनिधि मण्डलसँगको भेटमा माननीय मन्त्री खनालले सहकारी र स्थानीय तहको सहकार्यमा दिगो आर्थिक विकास गरिने बताउनुभयो । स्थानीय तहलाई सक्षम बनाउनका लागि केहि वर्ष केन्द्रले सहकार्य गर्ने र सहकारी महत्वपूर्ण साझेदारको रुपमा रहन सक्ने बताउनुभयो ।

राष्ट्रिय सहकारी महासंघका अध्यक्ष केशव बडालले नेपालको यहीँ चैत २१ र २२ गते हुने दोस्रो सहकारी महासम्मेलनमा अन्तर्राष्ट्रिय सहकारी महासंघका अध्यक्ष एरियर ग्वार्कोसहित स्वदेशी तथा विदेशी गरि १ हजार सहकारीकर्मीको सहभागिताहुने जानकारी दिर्दै मन्त्रीलाई विशेष निमन्त्रणासमेत गर्नुभएको थियो।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
तामाकोसी क्लष्टरको १४औं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला सम्पन्न