सहकारी शिविर सञ्चालन


काठमाडौंं । सिमल बचत तथा ऋण सहकारी शिक्षा उप समितिको आयोजनामा सहकारी शिविर सम्पन्न भएको छ । संस्थाकाे सदस्यता १६०० देखी १७०० सम्मका सदस्यका लागि सहकारी शिक्षा तथा शेयर प्रमाण पत्र बितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

 

कार्यक्रममा सिक्षा उपसमितिका सयोजक अनिल श्रेष्ठ को अध्यक्षतामा संस्थाका अध्यक्ष लक्ष्मी भक्त खाताखोको प्रमुख अतिथी कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा सहकारी सम्वधी शिक्षा संस्थाका उपद्यक्ष्य बिजय देउजाले प्रशिक्षण दिनुभयको थियो । सो अवसरमा सहकारी संस्थाको परिचय र गतिबिधी बारे संस्थाका ब्यबस्थापक मोतिराम खाताखो ले राख्नु भयको थियो ।

४२ जना सदस्यहरु उपस्थिती रहेको कार्यक्रममा उपसिमितिका सदस्य सम्झना केसी ज्युले स्वागत तथा सदस्य श्री बिष्णु महतको सन्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
तामाकोसी क्लष्टरको १४औं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला सम्पन्न