नवजीवन सहकारीमा नयाँ नेतृत्व


धनगढी । बैकिंग कारोबार गर्ने नेपालको पहिलो सहकारी नवजीवन सहकारी संस्था लिमिटेडको अध्यक्षमा चक्रबहादुर सिंह विजयी भएका छन् ।

चार वर्षे कार्यकालका लागि चक्रबहादुर सिंह तीन हजार ५३७ मत प्राप्त गरी अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको छ । उहाँका निकटतम प्रतिद्वन्दी संस्थाका निवर्तमान अध्यक्ष रतनबहादुर कठायतले दुई हजार ७७५ मत तथा अध्यक्षका अर्का प्रत्यासी ईश्वरप्रशाद जोशीले ५१९ मत प्राप्त गर्नुभयो ।

यस्तै उपाध्यक्षमा डा गोविन्दराज जोशी विजयी हुनुभएको छ । सत्र जना सञ्चालक सदस्यमा इन्दिरा जैशी, कृष्णबहादुर चौधरी, खेमराज पाण्डेय, गोपालराज पाठक, घनबहादुर शाह, चेतराज ओझा, देवबहादुर बम, त्रिलोक्यनाथ जोशी, केशव मिश्र, जनकराज जोशी र जयराज जोशी निर्वाचित हुनुभएको छ ।

यस्तै लेखा समितिको संयोजकमा चेतराज जोशी तथा सदस्यमा लक्ष्मीराज पन्त र गोपीलाल चौधरी निर्वाचित हुनु भएको छ । जिल्ला प्रतिनिधिमा गौरीकुमारी लामा निर्वाचित हुनुभएको छ । प्रधान कार्यालय धनगढी र कार्यक्षेत्र कैलाली, बर्दिया र कञ्चनपुर रहेको उक्त संस्थामा १७ हजारभन्दा बढी शेयर सदस्य रहेका छन् । आठ हजार ८२९ शेयर सदस्यले मतदान गरेका थिए । विसं २०५१ मा स्थापना भएको उक्त संस्थाले गत आवमा रु आठ करोड ७७ लाख ९१ हजार खुद मुनाफा गरेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

इन्द्रस्थानको सातौँ वार्षिक साधारण सभा सम्पन्‍न
बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने
आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न
भक्तपुर बचत संघको आमदानी दोब्बर