नेफ्स्कूनको थाईल्याण्ड भ्रमण उपलब्धि पूर्ण


काठमाडौँ । नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लि. (नेफ्स्कून) का प्रतितिधिहरु नाङखुङ क्रेडिट युनियन बैंककको निमन्त्रणमा साता व्यापी थाईल्याण्डमा सहकारी अवलोकन तथा अध्ययन भ्रमण सम्पन्न गरी बिहिबार स्वदेश फर्किएका छन् । नेफ्स्कूनका संचालक गोमा नेपाल सापकोटाको नेतृत्वमा देश भरका ४० जना सहकारीकर्मीहरु गत चैत्र ९ गते काठमाडौँबाट थाईल्याड प्रस्थान गरका थिए ।


सगरमाथा, धौलागिरी, कञ्चनजङघा र माछापुछ्रे गरी चार समूहमा विभाजन गरिएको नेफ्स्कूनका प्रतिनिधिहरुले थाईल्याण्डको क्रेडिट युनियनको अध्ययन तथा अवलोकन गरेका थिए । थाईल्याड भ्रमण उपलब्धि मुलक भएको धौलागिरी समूहका संयोजक तथा विराज बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि।का अध्यक्ष दिनेश कुमार मगरले जानकारी दिएका छन् ।


नाङखुङ क्रेडिट युनियनले एक कार्यक्रम योजना गरी नेपालका सहकारीहरुकर्मीलाई विशेष स्वागत तथा सम्मान गरेको भ्रमण टोलीका सदस्य रामप्रसाद दाहालले सहकारी नेपाललाई बताएका छन् । नेफ्स्कुन भम्रण टोलीले थाईल्याडको गोल्डेन टेम्पल ,मोगा टेम्पल, पटैयाको समुन्द्रमा वोट सफारी लगायत विभिन्न सांस्कृतिक तथा पर्यटन क्षेत्रको समेत भ्रमण गरेको थियो ।
थाईल्याड भ्रमण टोलीमा जगनाथ अधिकारी, भुवनबहादु बस्नेत, लालबहादुर भट्ट, पदमलाल भट्टराई, राजकुमार वि।क, रामप्रसाद दाहाल सहभागी रहेका थिए । त्यसै गरी भ्रमणमा संगीता गौतम ,कृष्ण गुरुङ, केदारबहादुर जिरेल, विनिता कार्की , सिता कार्की, चुडामणी कटेल, कुमार केसी , राजेश खड्का, सर्मिला खत्रि, शान्त खनाल, कृष्णराज खतिवडा , जनक खत्रि ,टेकराज कोइराला , कुमारप्रसाद लामिछाने , दिनेशकुमार मगर रहेका थिए ।


गोविन्द्र मर्हजन, महेशकुमार मोदक , गोविन्द्र पहाडी , पदमराज पन्थी , नौतम पोखरेल , विष्णु पौडेल, ज्ञानु पौडेल, विना राई,उर्मिला राना , विजय साह, कृष्णप्रसाद शर्मा , नवराज श्रेष्ठ , देवलक्ष्मी सेउला , शतेन्द्रप्रसाद ठाकुर , बुद्धीमान थापा , किशोरबहादुर थापा , रेणुका थापा र सुनिल तिमल्सिनाले समेत थाईल्याडको भ्रमण गरेको थिए ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नवलपुरमा कोपोमिस दाखिला तथा भाखा नाघेको ऋण व्यवस्थापन कार्यक्रम सम्पन्न
सुनसरीमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदान प्रदान
धनुषामा साकोसहरुका लागि वार्षिक कार्ययोजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन
सदस्य सम्बन्ध व्यवस्थापन तालिम सम्पन्न