चितवन जिल्ला बचत संघ उत्कृष्ट घोषणा


काठमाडौं । चितवन जिल्ला बचत तथा ऋण सहकारी संघ उत्कृष्ट घोषणा भएको छ । राष्ट्रिय सहकारी महासंघले ६१ औं राष्ट्रिय सहकारी दिवसको अवसरमा देशभरका संघहरुमध्ये उत्कृष्ट संघको रुपमा घोषणा गर्दै उत्कृष्ट सहकारी पुरस्कार २०७४ बाट पुरस्कृत गर्ने भएको छ ।

महासंघले अन्तराष्ट्रिय दिवसको अवसरमा पुरस्कृत गर्नेगरी पुरस्कारको घोषणा गरेको हो । सो अवसरमा उत्पादनतर्फ उत्कृष्ट काम गरेको भन्दै चितवनको भण्डारा दुग्ध उत्पादक सहकारी संस्था पनि पुरस्कृत गर्ने घोषणा गरेको छ ।

 

सहकारी पुरस्कार संयोजक चन्द्रप्रसाद ढकालले पुरस्कृत हुने संघसंस्थाको नाम महासंघको बैठकले छनोट गरेको सो अवसरमा बताउनुभएको थियो । महासंघले सात प्रदेशमा रहेका सहकारीमध्ये एकएकवटा संस्था छनोट गरी उत्कृष्ट सहकारी व्यवसाय पुरस्कार २०७४ घोषणा गरेको छ ।

 

महासंघले प्रदेश १ नम्बर अन्र्तगत झापाको पहिलो पाइला बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था, प्रदेश २ मा धनुषाको साना किसान सहकारी संस्था, प्रदेश ३ मा रामेछापको मन्थली बचत तथा ऋण सहकारी संस्थालाई पुरस्कार दिने घोषणा गरेको छ ।

 

त्यस्तै प्रदेश ४ मा बाग्लुङको सिवाईसी बचत तथा ऋण सहकारी, प्रदेश ५ मा नवलपरासीको श्री पञ्ननगर महिला कल्याण कृषि सहकारी संस्था, प्रदेश ६ मा सल्यानको जनसेवी कृषि सहकारी संस्था, प्रदेश ७ मा कैलालीको सुदूर पश्चिमाञ्चल बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थालाई पुरस्कृत गर्ने घोषणा गरेको हो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

इन्द्रस्थानको सातौँ वार्षिक साधारण सभा सम्पन्‍न
बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने
आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न
भक्तपुर बचत संघको आमदानी दोब्बर