रसुवाका सहकारी स्थानीय तहलाई हस्तान्तरण


रसुवा । रसुवा जिल्लामा स्थापना भएका सहकारी स्थानीय तहलाई हस्तान्तरण गरिएको छ। जिल्लामारहेका ८३ सहकारी स्थानीय तहलाई हस्तान्तरण गरिएको हो । डिभिजन सहकारी कार्यालय नुवाकोट रसुवास्थित सहकारीलाई स्थानीय तहलाई हस्तान्तरण गरेको हो ।

 

। जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख कुलप्रसाद भट्टले ती सहकारी स्थानीय तहलाई हस्तान्तरण गर्नुभएको हो । उहाँले गाउँपालिका प्रमुख, उपप्रमुख र प्रशासनिक अधिकृतलाई सहकारी अभिलेख हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।

 

१३ सहकारी आमाछेदिङमो गाउँपालिकालाई, २८ वटा सहकारी गोसाईकुन्ड गाउँपालिका, १२वटा सहकारी नौकुण्ड गाउँपालिकालाई १६ वटा कालिका गाउँपालिका र उत्तरगया गाउँपालिकालाई १४ वटा सहकारी हस्तान्तरण गरिएको र ३१ वटा सहकारी संस्था ३ नं प्रदेशलाई हस्तान्तरण गर्ने सहकारी डिभिजन सहकारी कार्यालय नुवाकोट रसुवाका प्रमुख शंकरराज पाठकले जानकारी दिनुभयो  ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मकवानपुरमा सहकारी लक्षित बार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सम्पन्न
कोपोमिसमा समष्टिगत विवरण दाखिला सम्बन्धी अभिमुखिकरण सम्पन्न
हरिवन नगरपालिकामा सहकारी सचेतीकरण कार्यक्रम सम्पन्न
घोराहीमा साकोसहरुका लागि वार्षिक योजना तथा बजेट निर्माण तालिम सञ्चालन