ब्राइट सहकारीकाे नयाँ प्रयाेग


ब्राइट सहकारी संस्थाले बिगत बर्ष देखी नै संस्थाका हरेक सार्वजनिक कार्यक्रमहरुमा अतिथीहरुको लागी खादा तथा ब्याच लगाउने परम्पराको अन्त्य गरि अतिथीहरुलाइ रास्ट्रीय झन्डा लागाइदिने परिपाटिको सुरुवात गरेकोमा यस बर्ष देखि साधारणसभामा अतिथीहरु बोलाइ भाषण गराइ तामझाम गर्ने परिपाटी समेतको अन्त्य गर्दै छ । आफ्ना सदस्यहरु बीच सस्थाको बिगतको कामको समीक्षा तथा भाबी कार्ययोजना बारेमा छलफल गर्नुपर्ने साधारणसभामा अधिकांश समय अतिथीहरुलाइ भाषण गर्न लगाएर विषयबस्तुमा छलफल नै गर्ने पर्याप्त समय सदस्यले नपाएको गुनासो सदस्यबाट आएकोले सदस्यहरुको मागलाइ संस्थाले सम्मान गरेको छ । लक्ष्मण न्याैपाने


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सहकारी र यकान्तबास
मेरो विचारमा देशमा मुख्यतः दुई प्रकारका सहकारी हुनुपर्छ,
सिम्रिकको सदस्य बाख्रा पालन गर्दै
सहकारीलार्इ फोर्स मर्जरमा लैजानुकाे विकल्प छैन