सिम्रिक साकोसद्वारा राहत वितरण


सिम्रिक बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेडको सेवा केन्द्र धुलाबारी शाखाले बेशीबजारमा रहेका आफ्ना शेयर सदस्यको घरदैलोमा पुगेर राहात वितरण गरेको छ ।

राहात सुबिधा पाउने सदस्यहरु मुना गुरूङ, फुलमाया पौडेल, गिता सुनुवार, साइका लुङेली रहेका छन् । मुना गुरूङलाई श्रीमानको पत्थरिको अप्रेसन खर्च बापत १० हजार ५ सय ७५ रूपैयाँ, फुलमाया पौडेललाई छोराको उपचार खर्च बापत ८ हजार ७ सय ५० रूपैयाँ, गिता सुनुवारलाई ससुराको दुर्घटना उपचार खर्च बापत ६ हजार ८ सय ७५ रूपैयाँ र साइका लुङेलीलाई सुत्केरी सुबिधा बापत १ हजार ५ सय रूपैयाँ राहत प्रदान गरीएको थियो ।

२७ हजार ७०० रुपैयाँ बराबरको राहत वितरण सदस्य राहात कोषबाट गरिएको थियो । राहात रकम हस्तान्तरण धुलाबारी सेवा केन्द्र प्रमुख फणिन्द्र प्रसाद भट्टराई तथा सहकारी विभागका कर्मचारी दिवस गजुरेलले संयुक्त रूपमा गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन