सूचना चौतारीद्वारा राष्ट्रकविप्रति श्रद्धासुमन अर्पण


काठमाडौँ भदौ ३ । सूचना चौतारी संचार सहकारी संस्थाले राष्ट्रकवि माधवप्रसाद घिमिरेको निधन भएकोमा शिक प्रकट गर्दै भर्चुअल कार्यक्रम गरी श्रद्धानञ्जली अर्पण गरेको छ । संस्थाको आयोजनामा आज दिउँसो १।३० बजे नेपाली साहित्यकारहरूले जुम प्रविधिमार्फत राष्ट्रकविलाई श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेका हुन् । उक्त भर्चुअल कार्यक्रममा श्रष्टाहरूले राष्ट्रकविका रचना वाचन गर्नुका साथै केहि श्रष्टाले राष्ट्रकविप्रति समर्पित रचनाहरू समेत वाचन गरे ।

सूचना चौतारीले नियमित गर्दै आएका भर्चुअल अन्तर्क्रियाका सम्पूर्ण कार्यक्रमहरू स्थगित गरी आजको दिन राष्ट्रकवि प्रति समर्पित गरेको थियो । कविवर घिमिरेको मङ्गलबार साँझ १०१ वर्षका उमेरमा निधन भएको थियो  र उहाँको अन्येष्टी आज पशुपति क्षेत्रको आर्यघाटमा गरियो ।

राष्ट्रकविको अन्त्येष्टीको भिडियो हेर्नुहोस्ः

सूचना चौतारी सञ्चार सहकारी संस्थाद्वारा गरिएको श्रद्धासुमन अर्पण कार्यक्रमको पूरा भिडियो हेर्नुहोस्ः


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून शिक्षा तथा स्रोत केन्द्र उपसमितिको बैठक सम्पन्न
नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न