सूचना चौतारीद्वारा राष्ट्रकविप्रति श्रद्धासुमन अर्पण


काठमाडौँ भदौ ३ । सूचना चौतारी संचार सहकारी संस्थाले राष्ट्रकवि माधवप्रसाद घिमिरेको निधन भएकोमा शिक प्रकट गर्दै भर्चुअल कार्यक्रम गरी श्रद्धानञ्जली अर्पण गरेको छ । संस्थाको आयोजनामा आज दिउँसो १।३० बजे नेपाली साहित्यकारहरूले जुम प्रविधिमार्फत राष्ट्रकविलाई श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेका हुन् । उक्त भर्चुअल कार्यक्रममा श्रष्टाहरूले राष्ट्रकविका रचना वाचन गर्नुका साथै केहि श्रष्टाले राष्ट्रकविप्रति समर्पित रचनाहरू समेत वाचन गरे ।

सूचना चौतारीले नियमित गर्दै आएका भर्चुअल अन्तर्क्रियाका सम्पूर्ण कार्यक्रमहरू स्थगित गरी आजको दिन राष्ट्रकवि प्रति समर्पित गरेको थियो । कविवर घिमिरेको मङ्गलबार साँझ १०१ वर्षका उमेरमा निधन भएको थियो  र उहाँको अन्येष्टी आज पशुपति क्षेत्रको आर्यघाटमा गरियो ।

राष्ट्रकविको अन्त्येष्टीको भिडियो हेर्नुहोस्ः

सूचना चौतारी सञ्चार सहकारी संस्थाद्वारा गरिएको श्रद्धासुमन अर्पण कार्यक्रमको पूरा भिडियो हेर्नुहोस्ः


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

गुल्मीको लेकाली स्वावलम्बनले मनायो ३० औं स्थापना दिवस
स्थिरीकरण कोषको प्रभावकारी सञ्चालनमा सहकारी अभियान तथा सरोकारवालाहरुको ऐक्यबद्धता
बागमती प्रदेश सरकारले समयमा विवरण नबुझाउने सहकारी संघ–संस्थालाई जरिवाना गर्ने
काठमाडौँ उपत्यकामा बैंकको एकै दिन थप तिन नयाँ शाखा सञ्चालनमा