एलाईन्सद्वारा ट्राफिकप्रहरीलाई स्वास्थ्य सुरक्षा सामग्री प्रदान


काठमाडौँ,भाद्र ४ । नेशनल  को-अपरेटर्स एलाएन्स नेपाल काठमाडौं क्षेत्र नं ३ ले कोभिड १९ रोकथाम तथा नियन्त्रणमा सहयोग पुर्‍याउने हेतुले महानगरीय ट्राफिक  प्रहरी वृत बौद्ध जोरपाटीलाई स्वास्थ्य सुरक्षा सामग्री हस्तान्तरण गरेको छ । हिजो औपचारिक कार्यक्रम गरि एलाईन्स क्षेत्र नं ३ का का अध्यक्ष प्रेम कुमार वस्नेतले सो बृत्तका प्रमुख ट्राफिक प्रहरी निरीक्षक नबिन कुमार अधिकारीलाई फेस शिल्ड ३५ थान,  सर्गिकल मास्क ६ सय पिस, स्यानीटाइजर १२ लिटर, केएन ९५ मास्क  ४० थान, सेनिटाइजरलगायतका सुरक्षा सामग्री हस्तान्तरण गर्नुभएको हो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून सेवा तथा व्यवसाय अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्‍न
चितवनमा पाचौं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला सम्पन्‍न
मिलिजुली कालिञ्‍चोक साकोसमा लेखा, कानुनी व्यवस्था तथा बजारीकरण तालिम सम्पन्‍न
कास्कून साकोस व्यवस्थापन प्रमुखहरुबीच अन्तरक्रिया सुशासनमा पहिलो प्राथमिकता