सहकारी अभियन्ता उद्धव सापकोटालाई पुत्री शोक


बागमती प्रदेश बचत तथा ऋण सहकारी संघ लि. का अध्यक्ष, नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लि. NEFSCUN का पूर्व सञ्चालक एवम् ज्योती मिर्मिरे बचत तथा ऋण सहाकरी संस्थाका अध्यक्ष उद्धव सापकोटालाई पुत्री शोक परेको छ । सापकोटाकी छोरी प्रकृति सापकोटाको १८ वर्षको अल्पायु मै दुखद निधन भएको छ । यस शोकको घडिमा सूचना चौतारी सञ्चार सहाकरी संस्था तथा सहकारी नेपाल डटकम मृतक प्रति भावपूर्ण श्रद्धाञ्जी अर्पण गर्दै परिवार जनमा यश शोकको घडिमा धैर्यधारण गर्ने शक्ति प्राप्त होस् भन्ने प्रार्थना गर्दै समवेदना प्रकट गर्दछ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंक र पे नेप (मोरु) बीच सम्झौता
बैंक अफ काठमाण्डू लिमिटेडको ग्रिन पिन सुबिधा
मनकामना केबुलकारको टिकट अब मोबाइलबाटै पाइने
कामना सेवा विकास बैंक र अजिरा विल्डर्स एण्ड कन्ट्रयाक्टर्स प्रा.लि. बीच व्यावसायिक सहकार्य सम्बन्धी सम्झौता सम्पन्न ।