नयाँ सञ्चालक समिति चयन गर्दै कृषि तथा पशुविकास सहकारीको साधारणसभा सम्पन्न


तित्याङ कृषि तथा पशुविकास सहकारी संस्था लि. तित्याङ बागलुङको तेश्रो वार्षिक साधारण सभा शनिवार सम्पन्न भएको छ । साधारण सभाले गणेशप्रसाद शर्माको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय नयाँ सञ्चालक समिति चयन गरेको छ । समितिको उपाध्यक्ष पदमवहादुर खत्री, सचिव कृष्णप्रसाद पौडेल, सहसचिव सुर्यप्रसाद शर्मा, कोषाध्यक्ष शोभा पौडेल सदस्यहरु ऋषीराम शर्मा, विपीन पौडेल, डिलवहादुर खत्री, लक्ष्मी खत्री र कमला शर्मा पौडेल उक्त साधारणसभाबाट निर्वाचित हुनुभएको छ । त्यसै गरी लेखा समिति तर्फ संयोजक रामप्रसाद शर्मा तथा सदस्यमा सरिता केसी पौडेल र गणेश आचार्य निर्वाचित हुनुभएको छ ।

साधारणसभामा शुभकामना दिँदै नेफ्स्कूनका सञ्चालक एवं सिवाईसी साकोसका अध्यक्ष चण्डिप्रसाद शर्मा पौडेलले कोरोना भाईरसले विश्व अर्थतन्त्रलाई धरासायी बनाईरहेको अहिलेको अवस्थालाई अवसरको रुपमा लिई आधुनिक कृषि क्रान्तितर्फ लाग्नुपर्ने बताउनु भयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न