मेचीनगरमा बैंकको ५८ औं शाखा संचालनमा


१९ पुष २०७७, राष्ट्रिय सहकारी बैंक लिमिटेडले झापाको मेचीनगरमा शाखा सञ्चालनमा ल्याएको छ । उक्त शाखाको मेची नगरपालिका प्रमुख बिमल कुमार आचार्य द्वारा उद्घाटन भएको हो। सहकारी बैंकले सेवाग्राहीलाई सेवा दिने लक्ष्य राखी पुस मसान्तभित्र ६८ वटा शाखा सञ्चालन हुने ब्यहोरा गरेको छ। सहकारी बैंकले थप २४ वटा शाखा सञ्चालनको अनुमति दिएपछि बैंकले शाखा विस्तारलाई तिब्र बनाएको हो। नेपाल सरकार सहित देशभरका सहकारी संघ सस्थाहरुको शेयर रहेको बैंकमा हाल २ अर्ब ४८ करोड शेयर रकम, ५१ अर्ब ३६ करोड निक्षेप र २४ अर्ब २८ करोड कर्जा लगानी रहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

जिल्ला सहकारी संंघ बाँकेको अध्यक्षमा सुवेदी शुक्रबार, माघ २
जिल्ला सहकारी संघ कास्कीको अध्यक्षमा कोइराला
उद्यमशिलता नमूना परियोजनाको प्रभावकारिता अनुगमन
बर्दियामा सञ्जाल सम्बन्ध र संस्थागत विकास सम्बन्धी अन्तरक्रिया सम्पन्न