काठमाडौँ उपत्यकामा बैंकको एकै दिन थप तिन नयाँ शाखा सञ्चालनमा


राष्ट्रिय सहकारी बैंक लिमिटेडले काठमाण्डौको बलम्बु, नयाँबाजार र पुतलिसडक गरी उपत्यका भित्र थप ३ नयाँ शाखा संचालनमा ल्याएको छ | चन्द्रागिरी नगरपालिका नगरप्रमुख घनश्याम गिरीले शाखा कार्यालय बलम्बु र बैंकका अध्यक्ष के.बी उप्रेतीले फरक फरक समयमा शाखा कार्यालय नयाँबजार र शाखा कार्यालय पुतलिसडकको उद्घाटन गर्नु भएको हो ।

सहकारी बैंकले यही पुस मसान्त भित्र ६८ वटा शाखा मार्फत सेवा सञ्चालन गर्ने लक्ष्य लिएको छ । नेपाल राष्ट्र बैंकले थप २४ वटा शाखा सञ्चालनको अनुमति दिएपछि बैंकले शाखा विस्तारलाई तिब्र बनाएको बैंकमा हाल १२ हजार २ सय ८३ सहकारी संघ संस्था सदस्य रहेका छन ।

नेपाल सरकार सहित देशभरका सहकारी संघ सस्थाहरुको शेयर रहेको बैंकमा हाल २ अर्ब ४८ करोड शेयर रकम, ५१ अर्ब ३६ करोड निक्षेप र २४ अर्ब २८ करोड कर्जा लगानी रहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

गुल्मीको लेकाली स्वावलम्बनले मनायो ३० औं स्थापना दिवस
स्थिरीकरण कोषको प्रभावकारी सञ्चालनमा सहकारी अभियान तथा सरोकारवालाहरुको ऐक्यबद्धता
बागमती प्रदेश सरकारले समयमा विवरण नबुझाउने सहकारी संघ–संस्थालाई जरिवाना गर्ने
राष्ट्रिय सहकारी महासंघको २८ औं बार्षिक साधारण सभा