जिल्ला सहकारी संंघ बाँकेको अध्यक्षमा सुवेदी


बाँके । जिल्ला सहकारी संघ बाँकेको २९ अ‍ौ बार्षिक साधारणसभा बाट प्रेम प्रसाद सुवेदीको अध्यक्षतामा सञ्‍चालक समिति तथा खड्ग बहादुर वलीको संयोजकत्वमा लेखा सुपरिवेक्षण समिति सर्वसम्मत निर्वाचित गर्नुभएको छ । समितिको उपाध्यक्षमा मिना ढुंगाना (सिग्देल), सदस्यहरुमा अल्फात खाँ, प्रकाश ज्ञवाली, जमान सिंह वली, विन्दा कुमारी खरेल, प्रेम बहादुर शाही, निर्मला रोकाय, नवराज उपाध्याय निर्वाचित हुनुभएको छ भने लेखा सुपरिवेक्षण समिति सदस्यहरुमा सिता काफ्ले र शेरबहादुर बस्‍नेत सर्वसम्मत चयन हुनु भएको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न