बङ्‍गलामुखी साकोसको संस्थागत विकास तालिम सम्पन्‍न


भक्तपुर । बङ्‍गलामुखी साकोसको संस्थागत विकास तालिम आज सम्पन्‍न भएको छ । भक्तपुरको नगरकोटमा यही माघ २२ गतेदेखि २४ गतेसम्म सञ्चालित तालिममा २२ जनाको सहभागिता थियो । नेफ्स्कूनका कार्यक्रम अधिकृत कोमलराज अधिकारी र तालिम अधिकृत उमेश कोईरालाले तालिमको सहजिकरण गर्नुभएको थियो ।

आज आयोजित संक्षिप्त समापनमा समारोहमा तालिमका सहभागी तथा संस्थाका अध्यक्षद्वारा तालिममा सिकेका कुरा संस्थामा लागू गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरिएको थियो । सहभागीहरुलाई प्रशिक्षणकद्वारा प्रमाण-पत्र वितरण गरि तालिम समापन गरिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

चौथो समूहको सातौं PALM कार्यशाला सम्पन्‍न
नेफ्स्कूनले महिलाद्वारा सञ्चालित साकोसहरुका लागि चैत मसान्तसम्म निःशुल्क प्रविधि सेवा उपलब्ध गराउने
साकोस व्यवस्थापकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम (CUMCC) शुरु
अन्तर्राष्ट्रिय श्रमिक महिला दिवसको उपलक्ष्यमा एक दिने महिला गोष्ठी सम्पन्न