बङ्‍गलामुखी साकोसको संस्थागत विकास तालिम सम्पन्‍न


भक्तपुर । बङ्‍गलामुखी साकोसको संस्थागत विकास तालिम आज सम्पन्‍न भएको छ । भक्तपुरको नगरकोटमा यही माघ २२ गतेदेखि २४ गतेसम्म सञ्चालित तालिममा २२ जनाको सहभागिता थियो । नेफ्स्कूनका कार्यक्रम अधिकृत कोमलराज अधिकारी र तालिम अधिकृत उमेश कोईरालाले तालिमको सहजिकरण गर्नुभएको थियो ।

आज आयोजित संक्षिप्त समापनमा समारोहमा तालिमका सहभागी तथा संस्थाका अध्यक्षद्वारा तालिममा सिकेका कुरा संस्थामा लागू गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरिएको थियो । सहभागीहरुलाई प्रशिक्षणकद्वारा प्रमाण-पत्र वितरण गरि तालिम समापन गरिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न