सहकारीहरुले वार्षिक प्रतिवेदन बुझाउनुपर्ने


इटहरी । प्रदेश नं १ सहकारी रजिष्ट्रार कार्यालयले आफ्नो नियमन अधिकार क्षेत्रभित्रका सहकारीहरुलाई आगामी फागुन २० गतेभित्र वार्षिक प्रतिवेदन पेश गर्न सूचना जारी गरेको छ । प्रदेश सहकारी रजिष्ट्रार कार्यालय, इटहरीले सूचना प्रकाशित गरी सहकारीलाई वार्षिक साधारण सभाबाट पारित आर्थिक वर्ष २०७६/ ०७७ को को लेखापरीक्षण प्रतिवेदन सहितको वार्षिक प्रतिवेदन अनिवार्य पेश गर्न निर्देशन दिएको हो ।

कार्यालयले आफ्नो नियमन क्षेत्राधिकारभित्रका सहकारी सङ्‍घसस्‍थाहरुको तथ्याङ्क अद्यावधिक गरी चाँडै पुस्तिका प्रकाशित गर्ने उद्देश्य लिएकाले प्रतिवेदन सङ्‍कलन कार्यलाई अभियानको रुपमा सञ्‍चालन गरेको जनाएको छ । तोकिएको समयमा प्रतिवेदन पेश नगर्ने सहकारीलाई निष्क्रिय सूचीमा राखी पुस्तिका प्रकाशित गर्ने तथा प्रचलित कानून बमोजिम जरिवना लगायतको कारवाही समेत अगाडि बढाउने कार्यालयले सूचनामा उल्लेख गरेको छ ।

संघीय सहकारी विभागको तथ्यांक अनुसार प्रदेश १ मा कुल ४ हजार ७ सय ३७ सहकरी छन् भने सदस्य सङ्ख्या जम्मा ९ लाख ३५ हजार ७ सय रहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन