जनसेवा साकोस एक्सेस कार्यक्रम


कास्की । जिल्लाको पुरनचौरस्थित जनसेवा बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लिमिटेड एशियाली ऋण महासंघ–आकूको प्राविधिक सहयोगमा नेफ्स्कूनद्वारा सञ्चालित बचत तथा ऋण सहकारीहरुको गुणस्तर सुनिश्चितता सम्बन्धी एशिया स्तरको स्तरीकरण कार्यक्रम एक्सेस्मा आवद्ध भएको छ । यस सम्बन्धमा नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लि.नेफ्स्कून र संस्थाबीच आज औपचारिक सम्झौता भएको छ । संस्थाको तर्फबाट अध्यक्ष चेतनाथ गौतम सहित उपाध्यक्ष र सञ्चालक तथा लेखा समितिका सदस्यहरु र नेफ्स्कूनको तर्फबाट सदस्य सेवा विभाग प्रमुख दुर्गाप्रसाद ढकाल, अनुगमन अधिकृत सुर्यप्रसाद तिमिल्‍सेना सहभागी हुनुहुन्थ्यो । २०७३ सालदेखि प्रोवेसन कार्यक्रममा आवद्ध साकोसले यस आ.व.मा ब्राण्ड प्राप्त गर्न सफल भएको छ । समुदायमा आधारित यस साकोसले सदस्य हितमा रही बचत तथा ऋण लगायत विभिन्न सदस्य सेवा केन्द्रीत कार्यक्रमहरुलाई अगाडि बढाएको छ । १८ सय ७ सेयर सदस्य रहेको संस्थाको वासलात २६ करोड छ ।

संस्थाका अध्यक्ष चेतनाथ गौतमले भन्नुभयो, “जनसेवा साकोस कास्की जिल्लाबाट प्रोवेसन ब्राण्ड प्राप्त गर्न सफल एक मात्र संस्था हो, अब नेफ्स्कूनसँगको सहयोगमा संस्थालाई एशियाली स्तरको गुणस्तर हासिल गर्ने अभियानमा पनि सक्दो मेहनतका साथ लागि पर्नेछौं ।”समुदायमा आधारित यस साकोसले सदस्य हितमा रही बचत तथा ऋण लगायत विभिन्न सदस्य सेवा केन्द्रीत कार्यक्रमहरुलाई अगाडि बढाएको छ । १८ सय ७ सेयर सदस्य रहेको संस्थाको वासलात २६ करोड छ ।

संस्थाका अध्यक्ष चेतनाथ गौतमले भन्नुभयो, “जनसेवा साकोस कास्की जिल्लाबाट प्रोवेसन ब्राण्ड प्राप्त गर्न सफल एक मात्र संस्था हो, अब नेफ्स्कूनसँगको सहयोगमा संस्थालाई एशियाली स्तरको गुणस्तर हासिल गर्ने अभियानमा पनि सक्दो मेहनतका साथ लागि पर्नेछौं ।”


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून शिक्षा तथा स्रोत केन्द्र उपसमितिको बैठक सम्पन्न
नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न