संस्थागत विकास तालिम सम्पन्‍न


भक्तपुर । चाँगुनारायणस्थित छिन्‍नमस्‍त महिला साकोसको संस्थागत विकास तालिम नगरकोटको मेरिगोल्डमा हिजो सम्पन्न भएको छ । माघ ३० देखि फागुन २ गतेसम्म सञ्चालित उक्त तालिममा संस्थाका सञ्चालक समिति, लेखा समिति, उपसमिति र व्यवस्थापन गरी २० जनाको सहभागिता रहेको थियो । तालिमको सहजिकरण नेफ्स्कूनका प्राचार्य गणेशप्रसाद तिमिल्सिना र कार्यक्रम अधिकृत कोमलराज अधिकारीले गर्नुभएको थियो ।

समापन कार्यक्रममा बोल्दै संस्थाका अध्यक्ष देवका श्रेष्ठ लगायत सहभागी प्रतिनिधिहरुले तालिम साकोस सञ्चालनको लागि निकै महत्वपूर्ण भएको र अवका दिनमा संस्था सञ्चालनमा र व्यक्तित्व विकासमा सहजता ल्याउने बताउँदै तालिममा सिकेका कुरा संस्थामा लागु गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन