आइसीए एपीको क्षेत्रीय सभा सम्पन्न


अन्तर्राष्ट्रिय सहकारी महासंघ एसिया प्रसान्त क्षेत्र ९आइसीए एपी० को मिति २०७७ फागुन १२ गते क्षेत्रीय सभा सम्पन्न भएको छ । सो सभामा राष्ट्रिय सहकारी महासंघका अध्यक्ष मिनराज कडेल, महासंघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष तथा ग्लोबल बोर्ड सदस्य ओमदेवी मल्ल, महासंघका उपाध्यक्ष रमेश पोखरेल र महाप्रबन्धक चित्राकुमारी थासम्सुहाङ सुब्बाको सहभागीता रहेको थियो । विभिन्न मुलुकका १०७ जनाको सहभागिता रहेको उक्त सभाले आइसीएएपीको गत बर्षको प्रगति प्रतिवेदन, लेखा परिक्षण प्रतिवेदनसहित विभिन्न उपसमितिहरुको प्रस्तुतीमाथि छलफल गरेको थियो ।
उक्त क्षेत्रीय सभाले आईसिएएपीको वोर्डको निवार्चन सहितको १५ औं सभा आगामी नोभेम्वर डिसेम्वर महिनामा कोरियामा हुने वल्र्ड कोअपरेटिभ कंग्रेससंग जोडेर गर्ने निर्णय समेत गरेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

सञ्‍चालक र कर्मचारीहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम
प्रबल जनसेवा श्री पदकबाट राष्ट्रिय सहकारी महासंघका सहकारीकर्मीहरु विभूषित
सहकारी अभियानका शीर्ष व्यक्तित्वलाई सम्मान घोषणा
सहकारी अध्ययन अवलोकनमा सिवाईसी साकोस