बर्दिबासमा सहकारी सचेतना कार्यक्रम


बर्दिबास । आधारशिला कार्यक्रम अन्तर्गत आज महोत्तरीको बर्दिबासमा सहकारी सचेतना कार्यक्रम आयोजना गरिएको छ । नेफ्स्कूनसँगको सहकार्यमा बर्दिबास नगरपालिकाले आयोजना गरेको कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि नगर प्रमुख विदुरकुमार कार्की हुनुहुन्थ्यो भने उपप्रमुख कृष्णमाया गौतम, प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत रेवतीप्रसाद पराजुली लगायत अतिथि हुनुहुन्थ्यो ।

नेफ्स्कूनकी कार्यक्रम अधिकृत रीता सुवेदीले सहजिकरण गर्नुभएको कार्यक्रममा सहजिकरण सहयोग नेफ्स्कूनका सर्लाही फिल्ड कार्यालय प्रमुख राजेन्द्र ढकालले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा नगरपालिका भित्रका ४१ सहकारीबाट अध्यक्ष एवम् केही व्यवस्थापकहरुको सहभागिता थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन