बागमती प्रदेश सहकारी संघ ठोस कार्यक्रम सहित सक्रिय हुने


बागमती प्रदेश सहकारी संघले छिटै आफ्नो रणनीतिक योजना तय गर्ने र सदस्य केन्द्रित कार्यक्रमहरू सहित कार्यक्षेत्र भित्रका सहकारी संघसंस्थासम्म पुग्ने भएको छ । संघको आज बसेको संचालक समितिको बैठकले छिटै रणनीतिक योजना तय गर्ने, सदस्यता विस्तार गर्ने, सदस्य संघसंस्थाका नीतिगत समस्याहरूको समाधानका लागि बहसपैरवीको थालनी गर्ने निर्णय गरेको संघका अध्यक्ष रामशरण शर्मा घिमिरेले बताउनु भयो । बागमती प्रदेश भित्रका विषयगत प्रदेश संघ, जिल्ला संघ तथा विषयगत जिल्ला संघ र प्रारम्भिक संस्था बागमति प्रदेश संघको सदस्य बन्न सक्ने प्रावधान रहेको अध्यक्ष घिमिरेले बताउनु भयो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कूनद्वारा सदस्य संघ संस्थाहरूका लागि “एकीकृत स्वनियम मार्गनिर्देशन–२०७९” जारी
“एकीकृत साकोस सञ्जालका लागि साझा प्रविधि” भन्ने यस बर्षको अभियानको थिम सार्वजनिक
सहकारी विभागद्वारा सहकारी संघ संस्था र सदस्यहरुका लागि निर्देशन जारी
दोलखामा कोपोमिस तालिम सञ्चालन