क्षमता अभिवृद्धि तालिम


काठमाडौं । काठमाडौंको चाबहिलमा मुख्य कार्यालय रहेको गुडविल बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.का सञ्चालकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम आजबाट भक्तपुरमा सुरु भएको छ । चैत २७ गतेसम्म सञ्चालन हुने तालिममा संस्थाका सञ्चालक, व्यवस्थापन र उपसमिति गरी १३ जनाको सहभागीता रहेको थियो । तालिम सहजीकरण नेफ्स्कूनका वरिष्ठ अधिकृत बल्लभ तिमिल्‍सेना र तालिम अधिकृत सुमनराज घिमिरेले गर्नुभएको थियो ।

१९ सय सदस्य रहेको गुडविल साकोसको कुल सम्पत्ति ४९ करोड रुपैयाँ रहेको छ भने उक्त साकोस नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको गुणस्तर सुनिश्चितता सम्बन्धी स्तरीकरण कार्यक्रम पूर्ण तथा व्यवसायिक साकोस विकास कार्यक्रम प्रोवेसनमा आवद्ध रहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न