मोरङको भुल्के साकोस प्रोवेसन कार्यक्रममा आवद्ध


मोरङ । सलकपुरस्थित भुल्के साकोस नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको प्रोवेसन कार्यक्रममा आवद्ध भएको थियो । भुल्के साकोस बचत तथा ऋण सहकारीहरुको गुणस्तर सुनिश्चिततासम्बन्धी नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको पूर्ण तथा व्यवसायिक साकोस विकास कार्यक्रम प्रोवेसनमा आवद्ध भएको हो । उक्त सम्बन्धमा आज नेफ्स्कूनकी सञ्चालक सदस्य गोमा नेपाल र भुल्के साकोसका अध्यक्ष श्याम कुमार आचार्यको उपस्थितिमा औपचारिक सम्झौता समेत सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रममा नेफ्स्कूनका कार्यक्रम अधिकृत मुकेश दाहाल तथा साकोसका कर्मचारीहरुको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।

सम्झौता कार्यक्रममा नेफ्स्कूनकी सञ्चालक सदस्य नेपालले साकोसहरु नीति, विधि र प्रविधिमा आधारित भई सञ्चालन गर्नुपर्नेमा जोड दिदैं प्रोवेसन कार्यक्रममा आवद्ध हुँदा त्यस दिशातर्फ ध्यान पुग्ने बताउनुभएको थियो । उहाँले वित्तीय तथा संस्थागत सवलताका लागि नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको गुणस्तर सुनिश्चिततासम्बन्धी कार्यक्रममा सहभागी हुनुपर्ने बताउँदै सदस्यहरुको चाहनाअनुरुपको सेवा प्रदान गर्न कुनै कञ्जुस्याइँ गर्न नहुने प्रष्ट पार्नुभएको थियो । सम्झौतापूर्व नेफ्स्कूनका कार्यक्रम अधिकृत मुकेश दाहालले प्रोवेसन कार्यक्रमको महत्व, सूचकहरु लगायतका विषयमा अभिमुखिकरण कार्यक्रम सञ्चालन गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता
पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन