मुगुस्थित छायाँनाथ साकोस प्रोवेसन कार्यक्रममा आवद्ध


मोरङ । मुगुस्थित छायाँनाथ बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको प्रोवेसन कार्यक्रममा आवद्ध भएको थियो । छायाँनाथ साकोस बचत तथा ऋण सहकारीहरुको गुणस्तर सुनिश्चिततासम्बन्धी नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको पूर्ण तथा व्यवसायिक साकोस विकास कार्यक्रम प्रोवेसनमा आवद्ध भएको हो । उक्‍त कार्यक्रममा नेफ्स्कूनका तर्फबाट प्राचार्य गणेशप्रसाद तिमिल्‍सेना र वरिष्ठ अधिकृत प्रेमनाथ वाग्ले सहभागी हुनुभएको थियो भने साकोसबाट कोषाध्यक्ष हरिबहादुर शाही, लेखा समिति संयोजक बिनोदकुमार मल्ल, ऋण समिति संयोजक नृपेन्दबहादुर मल्ल र र ऋण शाखा प्रमुख खगेन्द्र बहादुर शाहीको सहभागिता रहेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न
मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन