सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन


काठमाडौं, १२ वैशाख । उपलब्धि बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाका कोषाध्यक्ष एवम् सूचना चौतारी सञ्चार सहकारी संस्थाका संस्थापक सदस्य सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन भएको छ । आज विहान ३ बजे केएमसी अस्पताल सिनामंगलमा ह्र्दयघातबाट पौडेलको ५३ वर्षको उमेरमा असामयिक निधन भएको हो । उहाँको अन्तिम संस्कार आज बिहान पशुपति आर्यघाटमा गरिएको थियो । उहाँको निधनको खबरले संस्था स्तब्ध र मर्महात भएको छ । सहकारी क्षेत्रका प्रेरणाका स्रोत पौडेलको निधनले संस्थाले अभिभावक गुमाएको महसुस गरेको छ । संस्थाको विकासकालागि उहाँले खेल्नु भएको भूमिका अतुलनीय रहेको छ ।

दुःखको यस घडीमा दिवंगत आत्माको चिर शान्तिको कामना गर्दै उपलब्धि बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्था र सूचना चौतारी सञ्चार सहकारी संस्थाका तर्फबाट उहाँप्रति हार्दिक श्रद्धाञ्जलि अर्पण गर्नुका साथै शोक सन्तप्त परिवारमा धैर्य धारण गर्न सक्ने शक्ति प्राप्त होस् भन्दै हार्दिक समबेदना व्यक्त गर्दछौं । उहाँका श्रीमती, एक छोरा र एक छोरी हुनुहुन्छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न
मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन