नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच साझेदारी सम्झौता


काठमाडौं । नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लि. नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बर्दियाबीच जिल्ला संघ साझेदारी सम्झौता सम्पन्न भएको थियो । नेफ्स्कून केन्द्रीय कार्यालयमा आज नेफ्स्कूनका वरिष्ठ उपाध्यक्ष चन्द्रप्रसाद ढकालको उपस्थितिमा संघका कोषाध्यक्ष एवम् जिल्ला संघ साझेदारी कार्यक्रम व्यवस्थापन कार्यदल संयोजक दिपक पनेरु र जिल्ला बचत संघ बर्दियाका अध्यक्ष नवराज न्यौपानेबीच सम्झौता आदानप्रदान भएको थियो । जिल्ला संघ साझेदारीमार्फत सञ्जाल सम्बन्ध सवलीकरणमा थप टेवा पुग्ने विश्वास दुबै पक्षद्वारा लिइएको थियो । कार्यक्रममा नेफ्स्कून सदस्य सेवा विभाग प्रमुख दुर्गाप्रसाद ढकालको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

पर्यटन सहकारी प्रवद्र्धन सम्‍बन्‍धी रणनैतिक योजना निर्माण
प्रारम्‍भिक साधारण सभा
सहकारी अभियन्ता योगराज पौडेलको निधन
बाग्‍मती प्रदेश समन्वय उपसमितिको प्रथम बैढक सम्पन्‍न