नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ कञ्चनपुर बीच कार्यक्रम सम्झौता


कञ्चनपुर । बचत ऋण सहकारी अभियानको साझा सञ्जाललाई व्यवस्थित र बलियो बनाउँदै सहकारी भावको कार्यान्वयनलाई सुनिश्चित गर्न जिल्ला संघ साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत नेफ्स्कून र कञ्चनपुर जिल्ला बचत संघ बीच साझेदारी सम्झौता भएको थियो । साझेदारी कार्यक्रममा नेफ्स्कूनका अध्यक्ष परितोष पौडेल र जिल्ला बचत संघ कञ्चनपुरका अध्यक्ष भवानी चन्दले हस्ताक्षर गर्नुभएको थियो । संघका अध्यक्ष परितोष पौडेलले साझेदारीमार्फत बचत तथा ऋण सहकारी सञ्चालनमा प्रभावकारिता ल्याउन, आवद्ध सदस्य संस्थाहरुलाई प्रदान गरिने तालिम शिक्षा तथा सेवाहरुमा एकरुपता ल्याउन र साकोस अभियानको पहुँच जिल्ला संघ र प्रदेश संघ मार्फत स्थानीय स्तरसम्म अभिवृद्धि गर्न सहयोग पुग्ने विचार व्यक्त गर्नुभएको थियो । यस अभियानलाई सुदृढीकरण तथा सञ्जालको क्षमता विकास गरि सहकारी ऐन तथा नियमावली बमोजिम नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघको व्यवसायमा एकरुपता ल्याउन र स्थानीय जिल्ला संघहरुलाई उत्तरदायी बनाउँदै सुशासन स्थापना गर्न साझेदारी कार्यक्रम महत्वपूर्ण रहेको उहाँले बताउनुभएको थियो ।

नेफ्स्कून र जिल्ला बचत संघ बीचको व्यवसायिक साझेदारी कार्यक्रममा हालसम्म दोलखा, मोरङ, काठमाडौं, धादिङ, बागलुङ, नवलपरासी, चितवन, दाङ, बारा, सिन्धुली, मकवानपुर, सुनसरी, कास्की, सर्लाही, काभ्रे, उदयपुर, रौतहट, बाँके र रुपन्देही गरी १९ जिल्ला बचत संघ साथै बाग्मती, सुदुरपश्चिम र लुम्बिनी प्रदेश बचत संघ सामेल भएका छन् भने कञ्चनपुर जिल्ला बचत संघसँग साझेदारीका कार्यक्रमका लागि सहमति भएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न