संगम साकोसको मोबाइल बैंकिङ सेवा सुरु


नुवाकोट । संगम बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि.ले मोबाइल बैंकिङ सेवा सुरु गरेको छ । विदुर नगरपालिका ४ बसपार्क रोडस्थित साकोसले आधुनिक बैंकिङ प्रणालीका विविध सेवाहरु समावेश भएको “संगम स्मार्ट एप” प्रयोग गरी सदस्यहरुले धेरै किसिमका वित्तीय सेवा लिन सक्ने जनाएको छ । जिल्ला सहकारी संघ नुवाकोटका अध्यक्ष गोकर्णनाथ न्यौपानेले संगम स्मार्ट एपको उद्घाटन गर्दै सहकारीले नुवाकोट जिल्लामा पहिलोपटक मोबाइल बैंकिङ सेवा भित्र्याई प्रविधिमा फड्को मारेको बताउनुभएको थियो । उहाँले संगम साकोसले जिल्लामा प्रविधिमा अगुवा संस्थाको रुपमा आफुलाई स्थापित गरेको बताउनुभएको थियो । संस्थाका अध्यक्ष नारायण श्रेष्ठले हालको विषम परिस्थितिलाई समेत ध्यानमा राखेर सदस्यहरुलाई सुरक्षित, सरल र भरपर्दो तरिकाले पेपरलेस आर्थिक कारोबारको सहजताका लागि संगम स्मार्ट एप शुभारम्भ गरेको जानकारी गराउनुभएको थियो ।

सहकारीको रजतजयन्ती मनाउने क्रममा मोबाइल बैंकिङ एपको पहुँचलाई मध्यनजर गर्दै सदस्यता प्राविधिक साक्षरता कार्यक्रम पनि आयोजना गरिने उहाँले बताउनुभएको थियो । आधुनिक बैंकिङ सेवा अन्तर्गत इन्टरनेट बैंकिङ, बीमा भुक्तानी, बैंक, हवाई टिकट र लघुवित्तको खाताबाट खातामा रकम जम्मा गर्न र अन्तर बैंक भुक्तानी गर्न सकिने सहकारीका कोषाध्यक्ष तथा सूचना प्रविधि उपसमितिका संयोजक दिनेशकुमार श्रेष्ठले जानकारी दिनुभएको थियो । संगम बचत तथा ऋण सहकारीमा खाता सञ्चालन गरी सदस्यहरुले मोबाइल नं रजिस्टर गरी सजिलो रुपमा यो सेवा लिन सक्ने र इन्टरनेट बैंकिङमा संगमको बचत खाता र कर्जा खाताको विवरण, चेक रिक्वेस्ट, फण्ड ट्रान्सफर, मोबाईल, टिभी, इन्टरनेट, विद्युत, खानेपानी र टेलिफोन महसुल भुक्तानी लगायत सेवा उपलब्ध हुने साकासेले जनाएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न