सञ्चालकहरुको क्षमता अभिवृद्धि तालिम


बन्दीपुर । जनकल्याण साकोस, बेसीशहर, लमजुङका सञ्‍चालकहरूको क्षमता अभिवृद्धि तालिम CUDCC आजबाट तनहुँको बन्दीपुरमा सुरु भएको थियो । यही भदौ २६ गतेसम्म सञ्चालन हुने तालिममा २४ जनाको सहभागिता रहेको थियो । तालिम उद्घाटन कार्यक्रमको अध्यक्षता संस्थाका अध्यक्ष ताराराज घलेले गर्नुभएको थियो भने अतिथिमा तालिम प्रशिक्षकहरु नेफ्स्कूनका वरिष्ठ अधिकृत बल्लभ तिमिल्‍सिना र तालिम अधिकृत सुमनराज घिमिरे हुनुभएको थियो । त्यसैगरी स्वागत मन्तव्य मिलबहादुर गुरूङले राख्नुभएको थियो भने कार्यक्रम सञ्चालन व्यवस्थापक झमप्रसाद गुरूङले गर्नुभएको थियो । उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि तथा अतिथिहरुले व्यानरमा हस्ताक्षर गरेर तालिम उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न