जनचेतना साकोस नवलपुरको संस्थागत विकास तालिम


नवलपुर । जनचेतना साकोस, देवचुलि न.पा- १७, नवलपुरको संस्थागत विकास तालिम सुरु भएको थियो । माढि नपा ८, अयोध्यापुरी मध्यावर्ति सामुदायिक होमस्टेमा सञ्चालित तालिमको उद्घाटन कार्यक्रमको अध्यक्ष्यता संस्थाका अध्यक्ष चन्द्रप्रसाद तिवारीले गर्नुभएको थियो भने स्वागत मन्तव्य संस्थाको शिक्षा समिति सदस्य संगिता बराल सापकोटाले राख्नुभएको थियो ।

उक्त कार्यक्रमको अतिथि संस्थाका सल्लाहकार एवम् नवलपुर जिल्ला सहकारी संघका सचिव पिमलाल भट्टराई रहनुभएको थियो । तालिम सहजिकरण नेफ्स्कूनका तालिम अधिकृत सुमनराज घिमिरे र रविन्द्र श्रेष्ठले गर्नुभएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

मिलिजुली कालिञ्चोक साकोसद्वारा क्यूआर कोड सेवा सुरु
पोखरामा सहकारीको संयुक्त रक्तदान कार्यक्रमः ६२ युनिट रगत संकलन
सहकारी अनुगमन प्रभावकारी बनाउन समितिद्वारा कर्मचारीहरुलाई तालिम
अमर साकोसका कर्मचारीहरुको क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न