ललितपुरको आठौं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशाला


काठमाडौं । नेफ्स्कूनका अध्यक्ष परितोष पौडेलले सम्पूर्ण वित्तीय सुरक्षाको जिम्मा लिएर सदस्यका सम्पूर्ण पैसा आफ्नै संस्थामा राख्‍न साकोसले जागरण अभियान चलाउनुपर्ने बताउनुभएको थियो । उक्त उद्यमशिलता विकास र आयआर्जनसँग जोडिएर प्रत्येक सदस्यको बृद्धि विकासमा साकोसले काम गर्नुपर्ने र जोखिममा आधारित साकोस सुपरिवेक्षण कार्यक्रम कर्ब्स अन्तर्गत ललितपुर पहिलो समुहको आठौं कार्यकुशलता तथा सिकाई व्यवस्थापन कार्यशालामा बोल्दै अध्यक्ष पौडेलले बताउनुभएको थियो ।

त्यसैगरी नवदुर्गा साकोस ठेचोको आयोजनामा सम्पन्न कार्यक्रममा आयोजक साकोसका अध्यक्ष न्हुछेराम महर्जनको अध्यक्षता र नेफ्स्कूनका अध्यक्ष परितोष पौडेलको प्रमुख आतिथ्यमामा कार्यक्रम सुरु भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा समता साकोस, शिक्षक हित साकोस, शाक्य्पुच साकोस, अष्टमातृका साकोस, नबदुर्गा साकोस, दीपावती साकोस, जागरुक महिला साकोस र ब्रह्रमपुरी साकोसबाट कर्ब्स कार्यक्रम सम्बन्धी प्रस्तुतीकरण र साकोस जोखिम न्यूनीकरण सम्बन्धमा सहभागीहरुबाट प्रतिबद्धता जाहेर भएको थियो भने कार्यक्रममा क्लष्टरमा सहभागी साकोसहरुबाट ३० जनाको उपस्थिति रहेको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न