शुभकामना साकोस प्रोवेसन कार्यक्रममा आबद्ध


कास्की । पोखरा ८ सृजनाचोकस्थित शुभकामना बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. प्रोबेसन कार्यक्रममा आबद्ध भएको थियो । संस्थालाई नीति, विधि र प्रविधि अनुरुप थप व्यवसायिक र सुशासित बनाउन छाता संघ नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको साकोसहरुको स्तरीकरणसम्बन्धी पूर्ण तथा व्यवसायिक साकोस विकास कार्यक्रम प्रोबेसनमा आबद्ध भएको संस्थाका व्यवस्थापक अशोक बस्नेतले जानकारी गराउनुभएको थियो । उक्त  कार्यक्रममा नेफ्स्कूनकोतर्फबाट पोखरा फिल्ड कार्यालय इन्चार्ज यमकला सुवेदी, कार्यक्रम अधिकृत सूर्यप्रसाद तिमिल्सिना, बरिष्ठ सहायक दिप्ती आचार्य सहभागी हुनुभएको थियो भने शुभकामना साकोसकोतर्फबाट अध्यक्ष गोकर्ण बरुवाल र व्यवस्थापक अशोस बस्नेत सहभागी हुनुभएको थियो ।

२०६६ सालमा स्थापित शुभकामना साकोसमा हाल ५ सय ५३ सदस्य, करिब ४ करोड ४० लाख सेयर पुँजी, ११ करोड बचत, ११ करोड ऋण लगानी रहेको छ भने ४ जना कर्मचारी रहेको उक्त साकोसले मुख्य कार्यालय सृजनाचोकमार्फत मात्रै सदस्य सेवा प्रदान गर्दै आइरहेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न