जनकपुरमा कर्मचारीहरुका लागि लेखा व्यवस्थापन तालिम सुरु


नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लि.नेफ्स्कून जनकपुर फिल्ड कार्यालयको आयोजनामा जनकपुरधाममा तीन दिने लेखा व्यवस्थापन तालिम सुरु भएको थियो । उक्त तालिममा सिराहा, सप्तरी, धनुषा र महोत्तरीका ३५ वटा बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाबाट ३५ जना लेखा शाखामा कार्यरत कर्मचारीहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

त्यसैगरी नेफ्स्कूनको जनकपुर फिल्ड कार्यालय व्यवस्थापन उपसमिति सदस्यहरु गंगा बलम्पाखि, विजय कुमार महतो र नवीन कर्णको उपस्थितिमा तालिम सत्रको औपचारिक शुभारम्भ भएको थियो भने कार्यक्रमको सहजीकरण नेफ्स्कूनका वरिष्ठ अधिकृत नविनराज दाहालले गर्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न