सिन्धुलीमा सञ्चालक क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु


सिन्धुलीमाडी । सिन्धुली बचत तथा ऋण सहकारी संघ लि. को आयोजनामा सञ्चालक क्षमता अभिवृद्धि तालिम सिन्धुली माडीमा सुरु भएको थियो । त्यसैगरि योग्य सञ्चालकका लागि आवश्यक ज्ञान र सीप उपलब्ध गराउने उद्धेश्यले सञ्‍चालित तालिममा २३ सहकारी संस्थाबाट २४ जनाको सहभागिता रहेको थियो ।

उक्त संघकी अध्यक्ष बालकुमारी श्रेष्ठको अध्यक्षतामा आयोजित उद्घाटन सत्रमा संघका पूर्व अध्यक्षहरु रामप्रसाद भण्डारी र पार्वती भण्डारी सहित महासचिब मिथुला घिमिरे, कोषाध्य्क्ष कृष्णहरि कोइराला, सञ्चालकहरू बद्रीनारायण श्रेष्ठ र मोहन श्रेष्ठ समेतको उपस्थिति रहेको थियो भने सो तालिमको सहजीकरण नेफ्स्कूनका बरिष्ठ अधिकृत बल्लभ तिमिल्सिनाले गर्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न