पिपलबोट साकोसको १९औं बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न


सुर्खेत । जिल्लाको वीरेन्द्रनगरस्थित पिपलबोट बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. कोे १९ औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको थियो । उक्त सभामा संस्थाका अध्यक्ष टेकराज कोइरालाले बार्षिक प्रगती प्रतिवेदन र कोषाध्यक्ष खेमराज रावतले आर्थिक प्रतिवेदन तथा आगामी बर्षको बजेट प्रस्तुत गर्नुभएको थियो भने स्थानीय समाजसेवी नेत्रबहादुर कार्की सहित २७ जनाको समुहद्वारा आजभन्दा २० बर्ष अगाडि उक्त संस्था स्थापना भएको र संस्थामा हाल १ हजार ८ सय २८ सदस्य रहेका छन् भने संस्थागत कुल पुँजी १३ करोड २३ लाख पुगी २ हजार ७ सय रुपैंयाबाट सुरु भएको संस्थाले आज सहकारीका मूल्य, मान्यता, नीति, विधि अनुरुप कारोबार सञ्चालन गर्दै अगाडि बढेको संस्थाका सचिव मनिराम भण्डारीले जानकारी गराउनुभएको थियो ।

सो साधारणसभाले बलबहादुर सार्कीको अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको थियो भने उहाँकै अध्यक्षतामा गठिन नौ सदस्यीय सञ्चालक समितिको उपाध्यक्षमा मनिराम भण्डारी, सचिवमा गणेशमान खनाल र कोषाध्यक्षमा खेमराज रावत चयन हुनुभएको थियो ।

त्यसैगरी सदस्यहरुमा सरिता बुढाथोकी, तारा बिष्ट, अशोककुमार गाहा मगर, मानबहादुर बसेल र रेशमप्रसाद ढकाल निर्विरोध चयन हुनुभएको छ । यस्तै डिल्लीराम लम्सालको संयोजकत्वमा ३ सदस्यीय लेखा सुपरीवेक्षण समिति चयन गरिएको थियो भने सुपरीवेक्षण समितिमा सरिता पन्त कंडेल र किरण किशोर सापकोटा सदस्य चयन हुनुभएको छ ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न