हाइवे साकोसको १५औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न


काठमाडौं । धादिङको गल्छी गाउँपालिका–६, बैरेनीमा अवस्थित हाइवे बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. को १५औं बार्षिक साधारणसभा सम्पन्न भएको थियो । उक्त साकोसकी अध्यक्ष उमा सिँखडाको अध्यक्षतामा आयोजित सभाको उद्घाटन नेफ्स्कूनकी उपाध्यक्ष शान्ति अधिकारीले गर्नुभएको थियो भने सभामा महिला सदस्यहरुको उत्साहजनक सहभागिता रहेको थियो । त्यसैगरी सो सभाले साकोसका विभिन्न सेवामा उत्कृष्ट कारोबार गर्ने सदस्यहरुलाई सम्मानित समेत गरेको थियो ।

त्यसैगरी २०६३ साल कार्तिक २१ गते दर्ता भई सञ्चालनमा रहेको साकोसले आफ्नो १६औें स्थापना दिवस कार्यक्रम समेत सम्पन्न गरिसकेको र नेफ्स्कून स्तरीकरण कार्यक्रम कर्ब्समा आवद्ध साकोसमा हाल ३ हजार ७ सय ७५ सदस्य र कुल ३३ करोड ५३ लाख सम्पत्ती रहेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न