काभ्रेली सहकारीकर्मीहरुसँग नेफ्स्कूनको अन्तरक्रिया


काठमाडौं । नेफ्स्कूनले सहकारी र साकोस अभियानका समसामयिक विषयहरुमा काभ्रेपलाञ्चोक जिल्लाका सहकारीकर्मीहरुसँग अन्तरक्रिया गरेको थियो । नेफ्स्कूनका अध्यक्ष परितोष पौडेल, बरिष्ठ उपाध्यक्ष चन्द्रप्रसाद ढकाल, सञ्चालक सदस्य जिवसराज खड्का, प्रमुख कार्यकारी अधिकृत प्रकाशप्रसाद पोख्रेल लगायतले जिल्लाका २२ बचत तथा ऋण सहकारीहरुबाट अध्यक्ष र प्रमुख कार्यकारी अधिकृत गरी ३५ जनासँग समसामयिक विषयमा अन्तरसंवाद गर्नुभएको थियो ।

उक्त कार्यक्रममा तरलता चाप, वित्तीय बजारको अवस्था, अभियानको अपेक्षा र भूमिका, नेफ्स्कूनका सेवा, व्यवसाय र गतिविधिबारे अन्तरक्रिया भएको थियो भने अन्तरक्रियाले सञ्जाल समन्वयका साथ अघि बढ्दा जस्तोसुकै समस्या पनि समाधान गर्न सकिने भन्दै सामना शक्ति विकासका लागि सद्भावपूर्ण सहकार्यमा जोड समेत दिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न