को अपरेटिभ म्यानेजमेन्ट कोर्ष निर्माणका लागि सम्झौता


राष्ट्रिय सहकारी महासंघले डिप्लोमा इन कोअपरेटिभ म्यानेजमेन्ट कोर्ष निर्माण गर्नका लागि सम्झौता गरेको थियो । उक्त कोर्ष तयारीका लागि महासंघका महाप्रबन्धक चित्राकुमारी थाम्सुहाङ सुब्बा र काठमाडौं विश्वविद्यालयका स्कुल अफ मेनेजमेन्ट, उद्यमशिलता तथा बजारीकरण विभागी प्रमुख प्रा.डा. विनोद कृष्ण श्रेष्ठबीच सम्झौता पत्रमा बुधबार हस्ताक्षर भएको थियो भने सम्झौतामा १५ बैशाखभित्र कोर्षको प्रारुप र कोर्ष निर्माण गरिसक्ने उल्लेख गरिएको थियो ।

त्यसैगरी कम्तिमा दुईवटा फोकस ग्रुपसँग छलफल गरी आवश्यक परामर्श, सल्लाह र सुझावको अधारमा कोर्ष तयारी हुने महासंघका महाप्रबन्धक सुब्बाले बताउनुभएको थियो भने महासंघले नेपालमा नै डिप्लोमा इन कोअपरेटिभ म्यानेजमेन्ट कोर्ष सञ्चालन गरी सहकारीको सुशासनमा योगदान गर्ने लक्ष्य समेत राखेको छ ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न