विभागमा भेला हुन महासंघको अनुरोध


काठमाडौं । राष्ट्रिय सहकारी महासंघ लि. ले सन्दर्भ ब्याजदर पुनरावलोकनका विषयमा सरोकारवारलाहरुको ध्यानाकर्षण गराउन सहकारी विभाग नयाँ बानेश्वरमा भेला हुन अनुरोध गरेको थियो । सहकारीको सन्दर्भ ब्याजदर निर्धारण तथा सिफारिश समितिको बैठक बस्नुअघि सरोकारवाला नियामक निकायहरुको ध्यानाकर्षण गराउन महासंघले सहकारीकर्मीहरुलाई विभागमा बिहान ११ बजे उपस्थित हुन अनुरोध गरेको थियो ।

सहकारीको सन्दर्भ ब्याजदर निर्धारण तथा सिफारिस समितिको बैठक समितिका संयोजक तथा सहकारी विभागका रजिस्ट्रार रुद्रप्रसाद पण्डितले दिउँसो १ बजेको लागि बोलाउनुभएको थियो । आज बस्ने बैठकमार्फत हाल कायम १४.७५ प्रतिशतको सन्दर्भ ब्याजदर पुनरावलोकनको लागि महासंघ अगुवाई विभागमा भेला हुन सहकारीकर्मीहरुलाई अनुरोध समेत गरिएको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नेफ्स्कूनद्वारा सदस्य संघ संस्थाहरूका लागि “एकीकृत स्वनियम मार्गनिर्देशन–२०७९” जारी
“एकीकृत साकोस सञ्जालका लागि साझा प्रविधि” भन्ने यस बर्षको अभियानको थिम सार्वजनिक
सहकारी विभागद्वारा सहकारी संघ संस्था र सदस्यहरुका लागि निर्देशन जारी
दोलखामा कोपोमिस तालिम सञ्चालन