सहकारी संस्थाहरुको अवस्था विश्लेषण तथा समीक्षा कार्यशाला गोष्ठी सम्पन्न


कैलाली । सुदुरपश्चिम प्रदेश अन्तर्गत कैलालीको बर्दगोरिया गाँउपालिकाका सहकारी संस्थाहरुको अवस्था विश्लेषण तथा समीक्षा सम्बन्धी कार्यशाला गोष्ठी सम्पन्न भएको थियो । नेफ्स्कूनको आयोजना र बर्दगोरिया गाँउपालिकाको सहकार्यमा उक्त गोष्ठी आयोजना गरिएको हो ।

नेफ्स्कून सञ्चालक सदस्य एवम् कञ्चनपुर फिल्ड व्यवस्थापन उप समिति संयोजक माधवप्रसाद जोशीको अध्यक्षता र बर्दगोरिया गाँउपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत अर्जुन सिंह कार्कीको प्रमुख आतिथ्यमा गोष्ठी सम्पन्न भएको थियो । उक्त कार्यक्रममा गाँउपालिकाका वडास्थित अध्यक्षहरु र बिभिन्न सहकारीका प्रतिनिधिहरु र गाँउपालिका कर्मचारीहरु सहित २० जनाको उपस्थिति रहेको थियो ।

उक्त कार्यक्रममा बर्दगोरिया गाँउपालीका कैलालीमा सञ्चालित ४१ वटा बिभिन्न प्रकृतीका सहकारी संस्थाहरुको पहिलो चरणको प्रोफाइल तयार पार्ने कार्य सम्पन्न भएकोले संस्थाहरुको अबस्था विश्लेषण र सोको समिक्षा सम्बन्धी अन्तरक्रिया संघका अधिकृत पवनजंग मल्लले गर्नुभएको थियो भने कार्यक्रम व्यवस्थापन र सञ्चालन धनगढी सेवा केन्द्र कैलाली कार्यालय इन्चार्ज योगेश बोहराले गर्नुभएको थियो ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न