स्वस्तिक साकोसको आयोजनामा सिकाइ व्यवस्थापन कार्यशाला


धादिङ । स्वस्तिक साकोस धादिङको आयोजना तथा नेफ्स्कून एवम् जिल्ला बचत संघ धादिङको प्राविधिक सहयोगमा कर्ब्स धादिङ समूहको १३औं कार्यकुशलता तथा सिकाइ व्यवस्थापन कार्यशाला गोष्ठी ज्वालामुखी-२ मैदी, धादिङमा सम्पन्न भएको थियो । उक्त गोष्ठीको अध्यक्षता स्वस्तिक साकोसका अध्यक्ष मदनकुमार श्रेष्ठले गर्नुभएको थियो भने प्रमुख अतिथि ज्वालामुखी-२, धादिङका वडाध्यक्ष रनबहादुर शाही रहनुभएको थियो ।

उक्त कार्यक्रम सहजीकरण नेफ्स्कूनका कार्यक्रम अधिकृत सन्दिपराज ढकाल एवम् जिल्ला बचत संघका प्रमुख व्यवस्थापक गोकर्ण दुवाडिले गर्नुभएको थियो भने गोष्ठीमा धादिङ कर्ब्स समूहका ७ साकोसको सहभागिता रहेको थियो ।

उक्त सहकारी विभागले हालै जारी गरेको ८८ बुँदे एकीकृत सहकारी निर्देशिका २०७८ का सम्बन्धमा छलफल भएको गोष्ठीमा बिशेषतः सहभागी साकोसहरुले संस्थागत कार्यप्रगति प्रतिवेदन प्रस्तुत तथा सिकाइ आदानप्रदान गरेका थिए ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न