सञ्चालकहरुको क्षमता विकास तालिम CUDCC सम्पन्न


बर्दिबास साकोस महोत्तरीको सञ्चालकहरुको क्षमता विकास तालिम CUDCC इन्द्रसरोवर गा.पा. १, कुलेखानीमा सम्पन्न भएको थियो । उक्त तालिममा ३० जनाको सहभागिता रहेको थियो भने तालिम सहजीकरण सीवाईसी साकोसका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत कवि न्यौपाने र नेफ्स्कूनका तालिम अधिकृत उमेश कोइरालाले गर्नुभएको थियो ।

उक्त संस्थाका अध्यक्ष शंकरकुमार श्रेष्ठले ब्यानर बाचन गरी तालिम उद्घाटन गर्नुभएको थियो । सो साकोसमा ३ हजार भन्दा बढी सदस्य रहेको बर्दिबास साकोसको वासलात २१ करोड बढीको रहेको छ भने समापन कार्यक्रममा अध्यक्षले तालिम एकदमै फलदायी रहेको र सिकेको कुरा संस्थामा लागु गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्दै अन्य सहभागीहरुलाई पनि त्यस्तै गर्न आग्रह गर्नुभएको थियो ।

तालिमबाट प्राप्त सिकाइ अनुरुप संस्थागत विकासका लागि अत्यावश्यक २० वटा कार्ययोजना र ती पूरा गर्नुपर्ने समयसीमा समेत तोकिइएको तालिम सहकजर्ता नेफ्स्कूनका तालिम अधिकृत उमेश कोइरालाले बताउनुभएको थियो भने हाल बर्दिबास साकोस नेफ्स्कूनले सञ्चालन गरेको पूर्ण तथा व्यवसायिक साकोस विकास कार्यक्रम प्रोवेसनमा आबद्ध भएको छ ।

 


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न