दूधपोखरी साकोसका सञ्चालकहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न


माटेपानी १२ पोखरास्थित दूध पोखरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. को आयोजना एवम् नेपाल बचत तथा ऋण केन्द्रीय सहकारी संघ लि. नेफ्स्कूनको प्राविधिक सहयोगमा दूध पोखरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. का सञ्चालकहरुको २ दिने क्षमता विकास आधारभूत तालिम सम्पन्न भएको थियो ।

उक्त तालिमको सहकजकर्ता नेफस्कूनका तालिम अधिकृत सुमनराज घिमिरे रहनुभएको थियो भने तालिममा दूध पोखरी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका सञ्चालक समिति, लेखा सुपरिवेक्षण समिति, शिक्षा उपसमिति, ऋण लगानी तथा असुली उपसमिति, महिला उपसमिति, युवा उपसमिति र उच्च स्तरका २ जना कर्मचारी गरी २२ जनाको सहभागिता रहेको थियो ।


प्र तिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित खबरहरु

नयाँ निर्देशन जारी गर्ने अन्तिम तयारीमा विभाग
उच्चस्तरीय पर्ल्स अनुगमन प्रणाली तालिम सञ्चालन
ललितपुरमा साकोसहरुबीच असल सिकाई आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न
साकोसका नगद परिचालक तथा रिसेप्सनिष्टहरुको क्षमता विकास तालिम सम्पन्न